одна сторона трикутника дорівнює 32 см, друга сторона у 2 рази менша від першої, а третя сторона на

6 см більша за першу знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Туктамышев Тимур.

Ответ:

86см

Пошаговое объяснение:

2 сторона=32:2=16

3 сторона=32+6=38

Периметр=32+38+16=86

Отвечает Клепикова Аня.

Відповідь:

АВ=32

ВС=32/2=16

СА=32+6=38

ПЕРИМЕТР =32+38+16=86

Покрокове пояснення:

якщо що АВС уе трикутник а АВ,ВС,СА,це його сторони лишилось всього лиш підкласти .