Відстань від Вінниці до Києва становить 260 км. Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один

одному і зустрілися через 2 год. Знайдіть швидкість першого автомобіля, якщо швидкість другого - 60 км/год. (Сразу говорю швидкість ПЕРШОГО автомобіля 60 КМ/ГОД ХВАТИТ ПИСАТЬ ЧТО X)

Ответы на вопрос

Отвечает Сурнаев Ваня.

Ответ: 70 км/год

Пошаговое объяснение:

1)60×2=120(км) шлях первого автомобіля;

2) 260-120=140(км) шлях другого автомобіля;

3) 140÷2=70(км/ год)