Усаду серед усіх дерев було 35 груш що становить 7/15 усіх дерев скільки дерев росло у саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

75

Пошаговое объяснение:

7/15=35

Значит 1/15=35/7=5

15х5=75

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

35:7/15

35*15/7=5*15=75(дерев)

Пошаговое объяснение: