У саду росло 208 яблунь, груш і вишень.Вишень було в 3 рази більше,ніж груш,а яблунь у 4 рази

більше,ніж груш.Скільки яблунь, вишень і груш росло в саду??

Ответы на вопрос

Отвечает Евменова Елизавета.

Груш - х
вишень - 3х
яблунь - 4х
х+3х+4х=208
8х=208
х=208:8
х=26 - груш
3*26=78 - вишень
4*26=104 ябл