Варіант 1 1) Обчисліть найзручнішим способом значення виразу a) 515-82+515-18;


Ответы на вопрос

Отвечает Губанов Ваня.

Ответ:

1)-82-18=-100

2)515-100=415

3)415+515=930

Удачи!)

Пошаговое объяснение: