за першу годину автомобіль проїхав 48 км за другу -- 43.2км, а за третю -44 11\20 км. Знайдіть

середню швидкість автомобіля за ці 3 години

Ответы на вопрос

Отвечает Рейдла Сандер.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

43 1/5+44 11/20=216/5+ 891/20=864/20+891/20=1755/20=87,75км

48+87,75=135,75км за 3 год

135,75÷3=45,25 км/год середня швидк