Обчисліть: (1)6/7•8/11 (2) 6/7:5/9​ БУДЬЛАСКА ПОМОЖІТЬ!!!!!! БУУДЬЛАААСКААА!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонов Максим.

Ответ:1) 48/77; 2)1 19/35

Отвечает Статов Игорь.

Ответ:

1) 48/77 2) 54/35=1 19/35

Решение:

Множимо чисельник на чисельник і знаменник на знаменник.

1)6×8/7×11=48/77

2)А виділення перша дріб залишається другу дріб беремо зворотний її дріб.тобто в другій дробу чисельник і знаменники змінюють місця

6/7÷5/9=6×9/7×5=54/35=1 19/35