Знайдіть суму коренів рівняння:1)10:5=1,5:2,52)2 2/3:2,5=3 1/3:х ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.

Ответ:5(10-4x)=50

10-4х=50:5

10-4х=10

-4х=10-10

-4х=0

Х=0

-3(2-x)=-9

2-х=-9:(-3)

2-х=3

Х=2-3

Х=-1

0+(-1)=0-1=-1

Пошаговое объяснение: