Одна сторона прямокутника дорівнює 3 3/4 см, а інша 3,25 см. Знайдіть периметр прямокутника.

Відповідь запишіть десятковим дробом й округліть його до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Позёмова Мария.

Ответ:

P=2×(3,4+3,25)=2×6,65=12,3см.