Петрик, Богдан та Андрійко допомагали бабусі збирати моркву. Петрик зібрав 2 відра, Богдан З,

Андрійко — 5. Бабуся дала їм 20 цукерок і порадила розділити їх відповідно до виконаної роботи. Скільки цукерок одержав кожен хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2:3:5

2+3+5=10 частей

20÷10 2конфеты 1 часть

2×2=4к Петрик

2×3=6к Богдан

2×5=10к Андрей