Онук допомагав бабусі збирати яблука протягом 2 годин і зібрав 2 кошики.Перший кошик він зібрав за

11/15 годин,а після перерви зібрав другий кошик яблук за 12/15 години.Скільки хвилин тпивала перерва онука

Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.
Если я все правильно понял, то вот решение 11/15x60(минуты)=44 12/15x60=48 48+44=92 120-92=28 Ответ: 28 минут длилась перемена внука