1. Два класи змагалися у збиранні яблук. Перший клас зібрав 40 відер, а другий — 43 таких же відра.

Дру- гий клас зібрав на 27 кг яблук біль ше, ніж перший. Скільки кілограмів яблук зібрав кожен клас?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

43-40=3

27:3=9- 1 ведро

40*9=360 - перший клас

360+27=387 - другий

відповідь : 360 кг - перший клас, 387 кг - другий клас