відстань на карті між двома пунктами 3,2см. Яка відстань між цими пунктами на місцевості, якщо

масштаб карти 1:10000000​

Ответы на вопрос

Отвечает Грибань Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х = расстояние на местности

3,2/х = 1/10000000

х = 3,2 * 10000000 / 1

х = 32 000 000 / 1

х = 32 000 000

32 000 000 см = 320 км

Ответ: 320 км

Отвечает Преснова Евгения.

Ответ:

Масштаб карти 1 : 10 000 000, переведемо це в см.

1 км = 1000 м = 100 000 см

Тоді, 10 000 000 : 100 000 = 100см

3,2 см - на карте

3,2 * 100 = 320 км - на місцевості

Вiдповiдь: 320 км.

Пошаговое объяснение: