Розвяжи задачу двома способами. Два молоковози за 3 рейси відвезли на молокозавод 12 000 л Мо-

лока. Скільки літрів молока зможуть відвезти ці молоковози за 6 рейсів? І спосіб розв'язання || спосіб розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Ошакбаева Наргиз.

3 рейси-12000л

6 рейсів-?л

Розв'язання

1 спосіб

1)2•12000=24000(л)

2 спосіб

1)12000:3=4000(л)-за 1 рейс

2)4000•6=24000(л)

Відповідь:24000 літрів молока зможуть відвезти ці молоковози за 6 рейсів.

Отвечает Сабада Оксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12000 : 3 =4000 (л) привезли за 1 рейс

2)4000*6=24000 (л) привезли за 6 рейсов

Ответ:24000 литров молока привезли за 6 рейсов