задача. Для виготовлення прикрас на занятті гуртка УМІЛІ РУКИ роздали 232 аркуші паперу жовтого та

червоного кольорів. Кожен учень отримав по 8 аркушв з яких 3 червоні. Скільки жовтих і червоних аркушів окремо було використано для виготовлення прикрас. допоможіть будь ласка срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Кристина.

Ответ: 145арк. - жовтого паперу і 87арк. - червоного.

Пошаговое объяснение 1) 232:8 = 29 (всього учнів було на занятті)

2) 8-3 = 5 ( жовтих листків отримав кожен учень)

3)29*5= 145 (всього було використано жовтих листків)

4) 29*3=87 (всього було використано червоних листків)