після підвищеня ціни на 3/25 товар продали за 168 грн. яка була вартість товару до ціни . пж рішіть

задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Бимолдинова Амина.

Ответ:

147.84

Пошаговое объяснение:

168/25=6.72

6.72×3=20.16

168-20.16=147.84грн

Отвечает Raud Angelina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

168 гр - 1 3/25

Х гр - 1

Х=(168*1):1 3/25=168*25/28=150 гр