З однiєї платформи в протилежних напрямках відійшли два поїзди. Швидкість першого поїзда 70 км/год,

а другого - 80 км/год. Через скільки годин відстань між ними буде 80 км? помогите ПЖ, в ответах написано, сто через 1,875 год​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 70+ 80= 150км/год.

2. 80/150*60=32 хвилини

Відповідь: через 32 хвилини відстань між потягами складе 80км.

Отвечает Поляков Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70+80=150км/час общая скорость

80÷150=8/15часа

60×8/15=32мин