Знайдіть площу однієї грані та площу поверхні куба, ребро якого дорівнює 12 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Бациенко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Sграни=12*12=144дм^2

144*6=864дм^2-площадь поверхностей куба