. Помогите решить! Довжина ребра куба дорівнює 5 см. Знайдіть: 1) периметр однієї грані куба; 2)

площу однієї грані куба.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

P=(a+b)×2

P=(5+5)×2=20cm

S=a×b

S=5×5=25cm²

Пошаговое объяснение: