640. Відрізок АВ точкою С поділено у відношенні 4:7, причому одна із частин на 9 см менша від

іншої. Знайдіть довжину кожної частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мокаев Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7-4=3части

9÷3=3см 1 часть

3×4=12см АС

3×7=21см СВ