Середня лінія трапеції дорівнює 14 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 4 см менша від

другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Аня.

Ответ:

Средняя линия 1/2(a+b), b=a+4

 \frac{a + a + 4}{2}  = 14 \\ 2a + 4 = 28 \\ 2a = 24 \\ a  = 12

b = 12 + 4 = 16

Меньшее основания 12 см, а большее 16