При якому значенні а рівняння (2+a)x=10 1) 1) має корені рівняння 5, 2) немає коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Кулик Ольга.

Відповідь:

1) при а=0  корінь рівння =5

2) при а=-2 рівняння немає коренів

Покрокове пояснення:

1) (замість х підставимо 5) х=5

(2+a)x=10

(2+a)*5=10

(2+a)=10:5

2+а=2

а=2-2

а=0

2) якщо (2+а)=0 то рівняння (2+a)x=10- буде недійсним( тобто не має коренів тому що 0*х≠10

2+а=0

а=-2