У господарстві 360 свійських тварин. Четверту частину цієї кількості становлять вівці, шосту -

корови, а решта - кози. Скільки кіз у господарстві?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобылев Влад.

Ответ: 210 козы

Пошаговое объяснение:

360×1/4=90 вiвцi

360×1/6=60 коровы

360-(90+60)=360-150=210 козы