За добу від вівці надоїли 1л молока, від кози 3 літри, а від корови у 5 разів більше ніж від вівці

і кози разом. Скільки літрів молока надоїли від корови?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Олечка.

13)+1=4(л.)

2)4*5=20(л.)

відповідь: 20 літрів.