з двох міст, відстань між якими 45 км, одночасно одному напрямку виїхали два автобуси. Швидкість

першого автобуса 60 км/год, а другого 70 км/год. Через скільки годин відстань між ними буде 10 км? Чому задача має два розв'язки?​ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Боцій Софія.

Ответ: через 3,5 год; 5,5год

Пошаговое объяснение: 1 решение

Если п. А а/м 70км/час п. В а/м 60км/час

От п.А до.п.В 45км

70-60=10км

45-10=35км

35÷10=3,5 часа

70×3,5=245 км проехал 2 автомобиль за 3,5 часа

60×3,5=210км проедет 1 автомобиль за 3,5 часа

245-45=200км

210-200=10км

2 решение п.А а/м 60км/год п. В а/м 70км/год от п. А до п. В 45км

70-60=10км

45+10=55км

55÷10= 5,5 год