На птахоферму привезли корм, якого качкам вистачить на 30 днів а гусям на 15 днів визнач на скільки

днів вистачить корму й качкам й гусям

Ответы на вопрос

Отвечает Кучер Славік.

1÷Відповідь:

1)1÷30=1/30(k)-з'їдають качки за 1 день;

2)1÷15=1/15(к)-з'їдають гуси за 1 день;

3)1/30+1/15=1/10(к)-сідають гуси та качки за 1 день;

4)1÷1/10=10(дн)

Відповідь: на 10 днів