Рухаючись зі швідкістю 5 км/год,туристи подалали свій маршрут за 8 год. За скільки годин туристи

подалають цей самий маршрут, якщо рухатимусь зі швідкістю 4 км/год? Помогите пожалуйста!!дам 20 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Мария.

Ответ:

10 год

Пошаговое объяснение:

1) 5* 8=40 ( км) довжина маршрута

2) 40:4= 10 ( год)

Отвечает Борисюк Дашуля.

Ответ:10 год

Пошаговое объяснение:

5×8=40км маршрут

40÷4=10год