Питання №6 Рухаючись зі швидкістю 5 км/год, туристи подолали свій маршрут за 8 год. За скільки

годин туристи подолають цей самий маршрут, якщо рухатимуться зі швидкістю 4 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоев Артур.

Ответ:

10 годин

Пошаговое объяснение:

1) 8 * 5 = 40 (км) - довжина дороги;

2) 40 : 4 = 10 (год) - відповідь