На березі річки паслося 7 гусей ,а гусенят -у 2 рази більше.скільки гусей і гусенят разом паслося

на березі річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Юля.

Ответ:

21

Пошаговое объяснение:

7*2=14

14+7=21

Отвечает Александрин Богдан.

Ответ:7*2+7=21(гусят и гусей вмести)