Знайти відстань між точками A (1;-1) B(-2;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лиза.

Застосуємо теорему Піфагора до прямокутної декартової системи координат:

S=\sqrt{(1-(-2))^2+(-1-2)^2}=\sqrt{3^2+(-3)^2}=\sqrt{3^2+3^2}=\\= \sqrt{18}=3 \sqrt 2.

Відповідь: 3√2 од.