Одного разу хлопчик зважив собаку й кота. Виявилося, що маса со- баки на 6 кг більша від маси кота,

а маса кота втричі менша за масу собаки. Яка маса собаки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.
Маса кота-Хкг. Тоді маса собаки=3х. Різниця=6. Маємо рівняння:
3х-х=6
2х=6
Х=3
Маса кота=3кг. Тоді маса собаки=3+6=3*3=9кг
Отвечает Иванова Анастасия.

нехай маса кота x кг

тоді маса собаки y кг

y = x + 6

x = y/3

y = x + 6 \\ x =  \frac{y}{3}  \\  \\ y =  \frac{y}{3}  +  \frac{6}{1}  \\ x =  \frac{y}{3}  \\  \\  \frac{y}{1}  =  \frac{y + 18}{3}  \\ x =  \frac{y}{3}  \\  \\ 3y = y + 18 \\ x =  \frac{y}{3}  \\  \\ 2y = 18 \\ x =  \frac{y}{3}  \\  \\ y = 9 \\ x = 3

маса кота – 3 кг

маса собаки – 9 кг