Площа прямокутника 420 см2, ширина його 12см.знайти довжину прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Корчагіна Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника S= a*b звідси  знайдемо довжину

а= S/b = 420/12= 35 см

Отвечает Аношина Алина.

Ответ:

35 cm

Пошаговое объяснение:

A=12cm

B=?

S=420cm²

B=s/a=420:12=35(cm)