Два автомобілі одночасно виїхали з одного пункту в протилежний напрямках. Швидкість першого

55км/год а другого 4/5 швидкості першого. Через скільки годин відстань між ними буде 396 км

Ответы на вопрос

Отвечает Лазоренко Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

55 * 4/5= 44 км/год швидкість другого

55 + 44 = 99 км/год швидкість віддалення

396 : 99 = 4 години через стільки відстань між ними буде 396 км

Отвечает Проходский Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 55 * 4/5 = 11 * 4/1 = 44/1 = 44 (км/ч) - скорость 2

2) 55 + 44 = 99 (км/ч) - скорость сближения

3) 396 : 99 = 4 (часа) - будет между ними расстояние 396 км

Ответ: через 4 часа