першого для катер породив 3 год за течією річки та 2 год проти течії, подолавши 112км другого для

він проплтв 4 год за течією та 1 год проти течії подолавши 126 км. знайди швидкість течії річки​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитяков Степан.

Ответ:

7 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость по течению = х км/ч

Скорость против течения = у км/ч

3х + 2у = 112

4х + у = 126 | * -2

3х + 2у = 112

-8х - 2у = -252

-5х = -140

3х + 2у = 112

1)

-5х = -140

х = -140 : (-5)

х = 28

2)

3х + 2у = 112

3 * 28 + 2у = 112

84 + 2у = 112

2у = 112 - 84

2у = 28

у = 28 : 2

у = 14

Скорость по течению = (х) = 28 км/ч

Скорость против течения = (у) = 14 км/ч

(28 - 14) : 2 = 14 : 2 = 7 км/ч - скорость течения реки