В мідній руді містится 8% міді.Скільки потрібно взяти руди щоб добути 20т міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Camomile Angie.

20 т міді = 8%

х т руди = 100%

х = 100 · 20 : 8 = 250 (т) руди.

Відповідь: щоб добути 20т міді потрібно взяти 250 т мідної руди.