Є два види руди з різних родовищ: у руді з першого родовища міститься 6% міді, а в руді з другого

родовища - 11%. Скільки потрібно взяти тонн руди з першого родовища та змішати з рудою з другого родовища, щоб одержати 20 т руди із вмістом міді 8%? (відповідь: 12 тонн, але мені потрібен розв'язок, допоможіть розв'язати)

Ответы на вопрос

Отвечает Байдос Асел.
Х (  т ) первого сорта
Y (  т ) второго сорта
-------------------------
0,06X + 0,11Y = 0,08*( X + Y )
X + Y = 12 
-------------------------
0,06X + 0,11Y = 0,08X + 0,08Y 
0,08X - 0,06X = 0,11Y - 0,08Y 
0,02X = 0,0,03Y 
X = 1,5Y 
---------------------------
1,5Y + Y = 12 
2,5Y = 12 
Y = 4,8 ( т ) второго сорта
X = 1,5 * 4,8 = 7,2 ( т ) первого сорта 
-----------------------------
ОТВЕТ 7,2 тонны первого сорта и 4.8 тонны второго сорта