65% запланованої відстані турист подолав на велосипеді , а решту 14 км-пішки. Яку відстань турист

подолав на велосипеді?

Ответы на вопрос

Отвечает Ломаев Сергей.

Ответ:

1)100-65=35%

2)14*100/35=40

3)40-14=26