наталка за 10 хв связала 4 рядки шарфа,а мама за цей самий час 7 рядків.На скільки більше рядків

звязала за 40хв роботи мама ніж наталка, якщо вони працювали з однаковою продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Саракул Роман.

Ответ:

наталка за 40 хв связала

4*4=16 рядків

мама за цей самий час 7*4=28 рядків

На скільки більше рядків звязала за 40хв роботи мама

28-16=12

відповідь на 12 рядків

або

На скільки більше рядків звязала за 10хв роботи мама

7-4=3 рядка

На скільки більше рядків звязала за 40хв роботи мама

3*4=12 рядків

відповідь на 12 рядків

Пошаговое объяснение: