За 12 олівців заплатили 9,6 грн. Скільки коштують 15 таких олівців?


Ответы на вопрос

Отвечает Городович Андрей.

Пошаговое объяснение:

9,6 : 12 = 0,8 (грн) - вартість одного олівця.

15 * 0,8 = 12 (грн) - вартість 15 олівців

Відповідь: 12 грн.

Ps: можна кращу відповідь?)

Отвечает Иванова Марина.

Ответ:

9,6•15/12=96/10•15/12=8/2•3/1=24/2=12

Ответ:12