Із 10 одинакових троянд і 5 різних гербер потрібно скласти букет, який містимите 2 троянди і 3

гербери. Скільки різних букетів можна скласти?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипунова Александрина.

Ответ:
C₁₀² × C₅³ = \frac{10!}{(10 - 2)! * 2!} * \frac{5!}{(5 - 3)! * 3!} = 450