2. Лінійну функцію задано формулою у = 2х – 3. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення

аргументу дорівнює числу -3; 2) значення аргументу, при якому у=5

Ответы на вопрос

Отвечает Турышева Дарья.

Ответ:

x=-3 y=-9

y=5 x=4

Пошаговое объяснение:

2*(-3)-3=-6-3=-9

2х-3=5

2х=8

x=4