Від різниці чисел -2,3 і -8,7 відніміть різницю чисел 12.05 і -22,01


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Відповідь:

-27,66

Покрокове пояснення:

  • -2,3-(-8,7)=-2,3+8,7=6,4
  • 12,05-(-22,01)=12,05+22,01=34,06
  • 6,4-34,06=-27,66