СРОЧНООО Із двох міст, відстань між якими 600 км, одночасно назустріч один одному вирушили

потяги. Швидкість першого потяга 65 км/год. другого -70 км/год. На якій відстані будуть потяги через 3 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Московко Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

65 + 70 = 135 км/год швидкість зближення

135 * 3 = 405 км проїдуть за 3 години

600 - 405 = 195 км на такій  відстані будуть потяги через 3 год