3 двох міст, відстань між якими 1430 км, одночасно назустріч один одному вирушили два потяги.

Швидкість першого потяга 52KM / 200 Яка швидкість другого потяга, якщо вони зустрілися через 13 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Толеген Акбота.

Ответ:

52*7=364 км подолав перший потяг до

зустрычи

770-364=406 км подолав другой потяг до

зустрычи

406:7=58 км/год скорость другого потяга

2 способ

770:7=110 км/год скорость достижения

потягив

110-52=58 км/год скорость другого

потяга

Пошаговое объяснение:

пж поставь лучший ответ буду благодарен