Мяч коштував 150 гривень. Скільки він буде коштувати, якщо спочатку подорожчає на 20%, а потім

подешевшає на 20 відсотків?

Ответы на вопрос

Отвечает Арипбай Арнур.
Ответ: 144

Пошаговое объяснение:
20% от 150=30
150+30=180
20% от 180=36
180-36=144
Отвечает Калугин Андрей.

Ответ:

сначала будет стоить 150*1.2=180грн

потом будет стоить 180*0,8=144 грн

Пошаговое объяснение: