У потязі їдуть люди. Із них 19 виходять на першій зупинці, 17 заходять. Тепер у потязі 63 людини.

Скільки їх було на початку.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушка Иван.

Ответ:

65

Пошаговое объяснение:

63-17=46+19=65

_____________