Складіть числовий вираз і обчисліть його значення: 1) до суми чисел 21,4 і -11,98 додати суму

чисел -18,12 і -12,3.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорченко Наталья.

Ответ:

21,4 + (-11,98)= 9,42.

-18,12 + (-12,3) = -30,42

-30,42 + 9,42 = -21

Отвечает Прокопец Снежанна.

Ответ:

21,4+(-11,98) = 9,42

-18,12 + (-12,3) = -30,42

9,42 + (-30,42) = - 21