Із двох сіл, відстань між якими 10 км, одночасно назустріч один одному вийшли два пішоходи.

Швидкість першого- 4 цілих 7/8 дробових км, другого- 4 цілих 5/8 км/год. Яка буде відстань між пішоходами через 1 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васькова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 7/8 + 4 5/8 = 9 1/2 = 9,5 км  таку відстань пройдуть пішоходи за годину

10 - 9,5 = 0,5 км такою  буде відстань між пішоходами через 1 год

Отвечает Смирнова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4. 7/8 + 4. 5/8 = 8. 12/8 = 9. 4/8 = 9. 1/2 (км/ч) - скорость сближения

2) 10 - 9. 1/2 = 1/2 (км) - будет между ними через 1 час