А Знайди значення виразу зі змінною 53-b, якщо b=a b=9; b= 12. Як змінюється від'ємник? Як

змінюється значення різниці? Помогите пожалуйста 50баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Antropova Lera.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) b = a

53 - b = 53 - a

2)

b = 9

53 - b = 53 - 9 = 44

3)

b = 12

53 - b = 53 - 12 = 41