Знайди значення виразу зі змінною 53-b, якщо b= 8 b= 9; b= 12. Як змінюється від'ємник? Як

змінюється значення різниці? Помогите 50баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
B = 8; 53 - 8= 45

b = 9; 53 - 8 = 44

b = 12; 53 - 12 = 41
Отвечает Аникин Иван.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
1)
53 - b
b = 8
53 - 8 = 45

2)
53 - b
b = 9
53 - 9 = 44

3)
53 - b
b = 12
53 - 12 = 41